PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96034}

Poniedziałek

Monday
7,4 397
ocen
7,4 10 1 397
Poniedziałek
powrót do forum filmu Poniedziałek

na dramat za głupie (przemowa głownego bohatera na koncu filmu i reakcja ludzi na nią - mnie to raczej rozśmieszyło) natomiast na komedie za nudne... no nie wiem pare scen mi sie podobał ale ogólnie raczej jestem na nie...

ocenił(a) film na 10
Maniaska

mysle ze chodzilo po prostu o to jak koncza osoby ktore staraja sie "to fight the system" (a propos ostatnich minut, calej tej wizji bohatera). nie maja szans ;)

smutny film.

ocenił(a) film na 10
Clad_chan

a ja myśle że pod koniec filmu bohater myślał że spełni się sen, że z ludzkiego życia może zniknąć śmierć i agresja... ale, jak by to powiedzieć: "Sorry koleś, życie to nie je bajka:PPP" ZNAKOMITY FILM POLECAM

ocenił(a) film na 10
hypnotic_pl

Według mnie Koichi był po prostu zdesperowany, wiedział że nie da się tego odkręcić. Był świadomy tego co zrobił i próbował sobie wmówić że to nie jego wina i wszystko będzie dobrze. Jego rozsądek walczył z sumieniem..


Podobnie jest z trollem na forum napisze gó****y post, dostaje bana i wydaje mu się że zhakuje całe forum i będzie mógł dalej pisać. Ale to tylko sen, dalej ma bana nikt mu nie da 2 szansy...

ocenił(a) film na 7
Maniaska

przemowa na końcu filmu to nierzeczywista projekcja jego pijanego umysłu. zachowania ludzi są skrajnie nierzeczywiste włącznie z rozwaleniem całego oddziału sił specjalnych przez głównego bohatera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones